Press "Enter" to skip to content

Звільнення Бешлея стане фатальним для кар’єри міського голови

На думку політолога Михайла Шморгуна, після дочасного звільнення директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея комунальне господарство в Чернівцях «заходить в ситуацію «ідеального шторму»». Про це автор написав у мережі «Facebook» 10 квітня, — повідомляє телеканал «Чернівецький промінь».

«...Проплат від людей немає, тарифи не ринкові і жоден ідіот в місцевому самоврядуванні не візьме на себе їх підвищення за півроку до виборів і під час кризи. ...Тепер вибір між невиплатою ЗП і відключенням його від електроенергії, чи арештом рахунків підприємства за неуплату податків», — стверджує політолог.

На думку Шморгуна, стан житлово-комунального господарства погіршує те, що «міські ради, які в критичний момент рятували в таких ситуаціях — тепер не мають такої можливості, оскільки треба перекривати освітянську субвенцію... та резервувати ресурс на кризу». Серйозність проблеми визнає і мер Чернівців Олексій Каспрук, який на останній сесії попередив, що вчителям можуть не видати зарплату в кінці року.

«...Складається ситуація дефолту всієї комунальної сфери. Грубо кажучи, не мають навіть теоретичного шансу залишитися в існуючому стані дві третини комунальних підприємств. І от напередодні такої ситуації Каспрук відпускає Бешлея і фактично бере на себе і свою репутацію всю цю проблематику. А це — удар по його кар’єрі, можливо, навіть фатальний», — переконаний політолог.

За словами Шморгуна, після звільнення Бешлея чернівецький міський голова не має жодної адекватної кандидатури на вакантну посаду. Всі попередні призначення Каспрука зазнавали гострої критики журналістів та депутатського корпусу.

Нагадаємо, 3 квітня мер Олексій Каспрук звільнив Володимира Бешлея з посади директора департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради. На думку експертів, це звільнення незаконне, оскільки відбулось заднім числом та під час карантину. За ці дії Каспруку загрожує штраф до 51 тисячі гривень або виправні роботи строком до 2 років.

На посаді очільника департаменту ЖКГ Володимир Бешлей найбільше відзначився реконструкцією чернівецьких доріг. Зокрема, під його керівництвом було проведено масштабну трансформацію проспекту Незалежності, яка стала найбільшим інфраструктурним проектом міста за останні декілька років.