Press "Enter" to skip to content

За мене говорять мої справи, – Віталій Михайлішин

Колишній очільник міста вірить у те, що Чернівці знову можна зробити найкомфортнішими України

Часи керування містом Віталія Михайлішина можна впевнено назвати кращими для Чернівців часів Незалежності. Маленький Париж неодноразово очолював рейтинг найкомфортніших міст України. На відміну від нинішньої міської влади, яка погрузла у порожніх розмовах та скандалах, за Віталія Михайлішина краще говорять його справи. Різницю ми всі відчули на собі – найкомфортніше місто України часів Михайлішина занепало за сьогоднішньої влади.

Чернівці – моє рідне місто. Я пишаюся тим, що зумів зробити його заможнішим та комфортнішим усього за кілька років, коли виконував обов’язки міського голови. Переконаний, що в мене достатньо досвіду, енергії та натхнення гідно представляти Чернівці у Верховній Раді. За мене говорять реальні справи та досвід керівництва містом, - каже Віталій Михайлішин.

Дороги були найкращими, а «Буковина» – чи не найсильнішою командою в своїй історії

Які справи характеризують Віталія Михайловича, як ефективного менеджера та віддану своєму місту людину? Їх чимало. Першим своїм великим досягненням на посаді очільника міста Віталій Михайлович вважає прозорість та відкритість діяльності міської ради. Для цього вдалося запровадити прямі ефіри та онлайн трансляції засідань виконавчого комітету і сесій міської ради. Доступність міської ради відобразилася і в тому, що чернівчанам нарешті став доступним внутрішній двір Ратуші. До цього люди й уяви не мали, як він виглядає.

Чи не кращими за весь час дороги у Чернівцях стали саме за керування Віталія Михайлішина.

Проте, ми дбали не тільки про водіїв. Більшість з нас є пішоходами, і моя команда активно ремонтувала велику кількість тротуарів. Всюди, де відновлювали пішохідну частину, робили пандуси. Крім того, нами було відремонтовано 39 міжбудинкових проїздів, – згадує Віталій Михайлішин.

Саме за керування Віталія Михайлішина в Чернівцях з’явилися перші сучасні дитячі майданчики. Тільки протягом 2011–2013 років їх побудували близько сотні. Регулярно відкривались нові групи у дошкільних закладах.

Віталій Михайлович подбав і про розвиток міської медицини. Він пишається тим, що саме за його очільництва добудували новий та відремонтували старий корпус міської дитячої лікарні на вулиці Буковинській. Під його керівництвом  у лікувальних закладах міста  Чернівці було встановлено найсучасніші рентген-апарати.

Протягом десятиліть мешканці Садгірського району тільки мріяли про каналізацію, підведену до своїх домівок. Завдяки ініціативі Віталія Михайлішина у мікрорайоні Рогізна заклали перші каналізаційні колектори.

Віталій Михайлішин вперше в Чернівцях ввів соціальний проїзний квиток та домігся, аби пенсіонери, малозахищені люди та ветерани бойових дій мали змогу безкоштовно користуватися громадським транспортом.

Міська рада під керівництвом Віталія Михайлішина три роки підтримувала команду «Буковина». Цей період став кращим для нашої команди за часи Незалежності. У червні 2011 року міська рада за очільництва Віталія Михайлішина добилася того, що Чернівецький національний університет внесли до пам’яток Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Саме за ініціативи Віталія Михайлішина у нашому місті було відкрито Літературний целанівський центр. Нині цей заклад став культурною осердям Чернівців. Тут презентують свої книги найвідоміші письменники й поети України, представляють творчість найяскравіші митці та проводять освітні заходи, тренінги для чернівчан кращі фахівці країни.

Чималу увагу приділяли ветеранським організаціям, товариствам інвалідів, воїнам-афганцям, чорнобильцям. Про них постійно піклувалися, для них організовували свята. Крім того, ветерани отримували земельні ділянки та квартири. За керівництва Віталія Михайлішина збільшили розмір щомісячної адресної матеріальної допомоги сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані.

Ми вшановували військових. Не лише виділяли їм квартири, наскільки це було можливим, але й вперше провели Офіцерський бал у Чернівцях. Про нього говорила вся України та висвітлювали провідні національні телеканали, – згадує Віталій Михайлішин.

Формула національного успіху зробить українців заможнішими

Держава зобов’язана дбати про соціально незахищені верстви населення та створювати сприятливі умови для нормальної діяльності громадян. Піклуватися про простих людей, домагатися того, аби вони мали гідні умови для життя. Це і є головними завданнями, з якими Віталій Михайлішин іде до Верховної Ради.

Усвідомлюючи загрози та виклики, які постали перед країною, разом із мільйонами людей я прагну повернути Україні мир та стабільність. А як патріот свого міста, гарантую, що наполегливо працюватиму та використовуватиму всі важелі впливу, як народний депутат України. Хочу відновити рідні Чернівці та мрію про те, щоби до мого міста знову охоче з’їжджалися туристи, а містяни пишалися рідною домівкою, як це було у 2011–2013 роках, – заявляє політик.

За словами Віталія Михайлішина, влада протягом п’яти років систематично порушувала права і обмежувала свободи мільйонів українських громадян. А політика мовних заборон та втручання влади у справи релігійних громад розколювали українське суспільство.

Іду на вибору від політичної «Опозиційна платформа — За життя», бо впевнений, що вона припинить політику радикалізму у нашій країні, – каже Віталій Михайлішин.

Його першочерговими кроками у статусі народного депутата України буде введення мораторію на створення законопроектів, котрі розколюють країну, та застосування Формули національного успіху. Віталій Михайлович щиро вірить, що політика примирення та згоди дозволить об’єднати українців від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня. А його Формула національного успіху має всі передумови для того, аби об’єднати людей, підвищити рівень їхнього життя, доходів та посприяти тому, що громадяни пліч-о-пліч із владою зможуть керувати країною та будувати разом заможну державу.

Я щиро вірю в те, що завдяки діалогу та компромісам, ми зможемо припинити бойові дії, повернути додому кращих синів України до їхніх батьків, дружин та дітей. На долю наших людей випали надто серйозні випробування. І українці заслуговують на те, аби нарешті жити в заможній та квітучій країні, – переконаний Віталій Михайлішин.

(pr)