Press "Enter" to skip to content

Юлія Тимошенко особисто відзначила чернівецьку команду «Батьківщини»

Голова Чернівецької обласної організації партії ВО "Батьківщина" Іван Мунтян подякував виборцям за підтримку.

Шановні земляки!

Центральна виборча комісія майже завершила підрахунок голосів на парламентських виборах: наразі опрацьовано 99,85% протоколів. Результати вже очевидні, і я хочу подякувати усім краянам, хто підтримав політичну партію Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Наш результат - це підтвердження того, що наша команда, незважаючи ні на що, продовжує відстоювати інтереси людей.

За підсумками виборів лідер партії Юлія Володимирівна Тимошенко провела селекторну нараду з партійним активом усіх областей і подякувала як обласним командам за роботу, так і всім українським виборцям за підтримку. Партія ВО «Батьківщина» посіла в Україні третє місце за голосами виборців. У Чернівецькій області вона піднялася на другу сходинку.

Вчора я мав особисту телефонну розмову з Юлією Володимирівною, і вона особливо відзначила буковинську команду «Батьківщини», результати якої – серед кращих в Україні. Лідер ВО «Батьківщина» переказувала щиру подяку прихильникам партії в нашій області.

У передвиборчій метушні, на жаль, нечасто згадували тих, завдяки кому взагалі були можливі і самі ці вибори, і наше спокійне, розмірене життя. Ми щиро вдячні нашим героям – бійцям на передовій. Ми вдячні волонтерам, які жертвують своїм часом, коштами, силами задля інших людей. Ми пам’ятаємо про вимушених переселенців, які, незважаючи на драматичні і трагічні події у власному житті, знаходять час на громадську активність, долучаються до нашої команди… Наша єдність і взаємодопомога допоможуть здолати всі труднощі!

Усвідомлюю, що вся країна переживає непрості часи. Проблеми і негаразди породжують невдоволення людей, яке спрямовується на владу в країні загалом. Ми певною мірою також вимушено отримуємо порцію цього негативу. Але ми залишаємося командою, яка стоїть і стоятиме на захисті співгромадян незважаючи ні на що.

Ці вибори – це була перевірка на міцність, і ми її пройшли. Далі – працюватимемо разом на благо краю і України!

Голова Чернівецької обласної організації ВО "Батьківщина"
Іван Мунтян

(pr)