Press "Enter" to skip to content

У Чернівцях відбувся Перший Буковинський фестиваль ретроавтомобілів

Від імені представницької влади краю голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав організаторів та учасників Першого Буковинського фестивалю ретроавтомобілів, який 25 травня стартував у Тарашанах Глибоцького району. Іван Мунтян висловив впевненість у тому, що ініціатива знаного підприємця та благодійника Юрія Кушніра, як і багато інших ініціатив і традицій, що були започатковані на Буковині, матиме гідне продовження та багатьох прихильників.

«Сьогодні свої ретроавтомобілі презентують 40 учасників з Буковини та різних регіонів України. Втім, вже наступного року число учасників та прихильників Буковинського фестивалю ретроавтомобілів неодмінно зросте», – сказав Іван Мунтян.

Продовження і завершальний етап Першого Буковинського фестивалю ретроавтомобілів перемістився на Театральну площу Чернівців. За активну громадську та благодійну діяльність та значний особистий внесок в організацію та проведення фестивалю ретроавтомобілів Іван Мунтян нагородив Юрія Кушніра почесною грамотою та годинником обласної ради.

(pr)