Press "Enter" to skip to content

«Складно підібрати слова», - Івана Мунтяна шокував стан обласної психіатричної лікарні

У Чернівецькій обласній раді створять окрему комісію, щоб вирішити критичну ситуацію, яка склалась в обласній психіатричній лікарні. Вже зараз крайовий парламент спрямував на ремонт приміщень психіатричної лікарні понад 400 тисяч гривень. За словами голови облради Івана Мунтяна, він, як керівник крайової влади, не потерпить безініціативності та недбальства в роботі медзакладу.

«Одразу після візиту доручив виїзній комісії Чернівецької обласної ради провести обстеження установи. Для того, щоб описати реальний стан справ у психіатричній лікарні, складно підібрати слова. Тому нехай кожен сам зробить висновки із світлин, на яких члени комісії зафіксували ситуацію, що склалася.

Вимагатиму, як керівник крайової влади, негайного вирішення питання покращення умов лікування, утримання та реабілітації пацієнтів установи. І так само не потерплю безініціативності та недбальства в організації функціонування закладу. Не допустимо, аби нехтувалися основи людської гідності, право на належне медичне обслуговування на догоду особам, які насправді бояться за свої крісла, а не переймаються життєдіяльністю установи», - зазначив Іван Мунтян.

(pr)