Press "Enter" to skip to content

Переклав на волонтерів. Чому Каспрук не витрачає 30 мільйонів, виділених на медицину?

Керівник Центру реформ та розвитку Марина Кирилюк заявила, що чернівецька міська влада не поспішає витрачати на потреби медицини виділені з бюджету кошти. Про це експерт написала в мережі «Facebook» 9 квітня, — повідомляє телеканал «Чернівецький промінь».

За словами Марини Кирилюк, на боротьбу з епідемією коронавірусу в Чернівцях з бюджету протягом місяця додатково виділили більше 30 мільйонів гривень.

«При цьому вже більше місяця взивають до волонтерів і бізнесменів про допомогу закупити все необхідне, бо немає коштів в бюджеті. В цей час, поки всі разом своїми силами за свій власний кошт чернівчани закуповують всі необхідні засоби захисту для лікарів, 30.000.000 грн. місто витрачати не поспішає. Тримає в резерві», — зауважила експерт.

За словами Марини Кирилюк, «коли ми (представники бізнесу) на одній із робочих нарад задали питання меру [Олексію Каспруку], чому не координується робота між волонтерами, бізнесом та містом по закупівлях у відповідності до потреб медицини — ми не отримали відповідь».