Press "Enter" to skip to content

Олександр Пуршага планує завершити будівництво перинатального центру до кінця року

В ефірі програми «Звіти наживо» на телеканалі «UA: Буковина» в.о. директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександр Пуршага розповів про перспективи завершення будівництва перинатального центру в Чернівцях.

Цей об’єкт фінансується з субвенції державного бюджету, тож і темпи завершення будівництва залежать лише від фінансування з боку держави. Станом на сьогоднішній день, за словами Олександра Пуршаги, об’єкт готовий приблизно на 80%. Залишилось завершити загально-будівельні роботи та монтаж медико-технологічного обладнання на суму 45 мільйонів гривень. 27 мільйонів уже є, ще 17 сподіваються отримати в цьому році, щоб нарешті здати цей об’єкт в експлуатацію.

«Перинатальний центр фінансується з субвенції державного бюджету, ми виходили з пропозицією, щоб його фінансували з державного фонду регіонального розвитку, але нам це не пропускала комісія регіонального розвитку. Тож сподіваюсь, що ті 17 мільйонів, які необхідні на завершення об’єкту, нам держава виділить», - розповів в.о. директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства.Олександр Пуршага зазначив, що всі об’єкти в області, які сьогодні будуються, є важливими та пріоритетними. Окрім перинатального центру, це пологовий будинок у Хотині та школи в Горішніх Шерівцях, Рідківцях та Усть-Путилі, де зараз ведуться роботи.

Чиновник сподівається, що до кінця цього року об’єкт завершать та перинатальний центр вже запрацює, адже розуміє його важливість для міста та області. Але завершення робіт буде залежати від того, чи виділить держава необхідні 17 мільйонів гривень.

«Я, як батько чотирьох дітей, розумію наскільки важливий перинатальний центр, але зрозумійте мене правильно: є фінансування – ми виконуємо роботи», - зазначив Олександр Пуршага.