Press "Enter" to skip to content

Найбільша школа Буковини: Іван Мунтян узяв будівництво під особистий контроль

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на урочистості з нагоди свята Останнього дзвоника у Кам'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Глибоцького району.

«Сьогодні я прийшов на шкільне подвір’я не лише як голова обласної ради, а ще і як батько. Адже у цій школі навчалися мої старші сини, а нині завершує 9 клас мій найменший синочок Іванко. Саме тому, поклавши руку на серце, можу сказати, що ця школа стала для мене рідною. Власне відтоді, як був обраний депутатом обласної ради, робив усе залежне для того, аби створити належні умови для виховання та навчання кам'янських діточок. Відтак, коли був обраний головою обласної ради, одразу ініціював вирішення питання щодо добудови третього навчального корпусу нашої школи. Зараз тут навчається 1126 дітей і, будьмо відверті, навчальних приміщень катастрофічно не вистачає», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак додав, що нині хід будівництва нового корпусу перебуває на його особистому контролі й за умови стабільного фінансування цей корпус гостинно прочинить свої двері перед школярами та їх наставниками уже в наступному році. «Спільно із депутатським корпусом обласної ради зроблю для цього усе необхідне», – наголосив керівник представницької влади краю.

Іван Мунтян побажав цьогорічним випускникам Кам'янської ЗОШ щасливої долі, вчителям – наснаги та нових успіхів у їхній нелегкій праці, а батькам – щирої втіхи від здобутків своїх діточок. Кращих представників педагогічного колективу навчального закладу посадовець відзначив почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

По завершенню урочистостей голова крайового парламенту Буковини провів робочу нараду на будівельному майданчику за участю в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Пуршагою та керівником підрядної організації депутатом обласної ради Василем Бічером. Зокрема, Іван Мунтян наголосив на необхідності дотримання усіх стандартів, вимог та строків виконання будівельних робіт. У свою чергу Олександр Пуршага поінформував про те, що для будівництва школи цьогоріч з державного та обласного бюджетів має надійти 20 млн. грн., що дозволить завершити будівництво у наступному році.(pr)