Press "Enter" to skip to content

На Буковині дітям, хворим на діабет, зможуть визначати рівень цукру без болісних уколів

На черговій сесії Чернівецької обласної ради розглянули низку важливих питань, серед яких - закупівля тестів-смужок для визначення рівня глюкози в крові діткам, хворим на діабет. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

- Разом із громадською організацією «Солодкі діти Буковини» вдячний депутатам за підтримку Звернення до Міністерства охорони здоров’я щодо сприяння діткам, що страждають від діабету – прискорення ліцензування одного з сучасних медпрепаратів. А тим часом звернувся до депутатів, до місцевих підприємців з проханням про доброчинність - стосовно закупівлі по можливості тест-смужок для визначення рівня глюкози в крові, поки держава вирішуватиме проблему комплексно. Ці смужки дозволять малюкам уникати для контролю за цукром в крові болісних уколів, які їм доводиться робити навіть по кілька десятків на день! Відеозвернення батьків «солодких діток» і самих малюків нікого в залі не залишило байдужим… Упевнений, що не залишить вона байдужими і тих голів ОТГ, яким ми це звернення перенаправимо також, і вони прискорять фінансування громадами цих потреб – адже без коштів громад «солодким дітям» не обійтися, - написав на своїй сторінці Іван Мунтян.

Депутати розглянули й інші важливі питання для життєдіяльності області. Зокрема, щодо реорганізації всіх медустанов шляхом приєднання. Відтак, усі працівники медустанов гарантовано зберігають свої робочі місця і переходять працювати в нові лікувальні заклади.

- Також сьогодні облрада дала "зелене світло" для вирішення багаторічної проблеми з паркуванням, автомобільними заторами і занедбаністю земельних ділянок між двома лікарнями на вулиці Героїв Майдану. Передали з балансу на баланс землі кардіологічного центру. Попри те, що дехто намагається піаритися, перекручуючи факти щодо цього питання, хочу нагадати всім, що земля є власністю громади області, і облрада нічого і ні в кого не вилучила. А для ефективного використання ділянки сьогодні передала її від однієї комунальної установи до іншої, - зауважив голова облради.

«Новини Буковини»

(pr)