Press "Enter" to skip to content

Мунтяна побили, коли він був головою, а не простим депутатом

Екс-голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна побили на автомобільній заправці. Відео інциденту з’явилось у мережі «Facebook» 2 січня, через 3 дні після сутички. Однак потерпілий переконує, що напад стався ще рік тому. В це важко повірити, адже на камерах спостереження дата 30 грудня 2020 р., а на машині Івана Миколайовича номерні знаки нової серії.

Проте важливо інше: якщо інцидент з минулого року, то це означає, що побили голову крайового парламенту, а не простого депутата. Знаю, що Іван Миколайович віруючий християнин, завжди підставляє щоку і пробачає нападникам – в усякому разі, його церква засудила б, якби Мунтян по-чоловічому дав здачу. Але на заправці у 2019 (?) році він був не приватною особою – він був головою обласної ради «при виконанні».

Це значить, що Іван Мунтян став жертвою посягання на владу. Нічого особистого – але того дня саме він її уособлював. І тут не до християнського милосердя. «...Всякое царство, разделившееся само в себе, опустеет; и всякий город или дом, разделившийся сам в себе, не устоит» (Мф. XII:25).

Святослав Вишинський,
«Буковинський центр»