Press "Enter" to skip to content

Мунтян розповів про відкриття авіасполучення Німеччини з Чернівцями

На запрошення голови Сучавської повітової ради Георге Флутура голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян узяв участь у святковій події для Сучави – відкритті авіарейсу до Німеччини з місцевого аеропорту.

- Але окрім радості за сусідів, маю особливу мету перебування тут: є всі передумови, аби розпочати за їхнім прикладом перемовини про відкриття подібного рейсу із Чернівців! - пояснив Іван Мунтян.  

- Імовірне майбутнє авіасполучення з Чернівцями дасть нові можливості в цілому охопити Буковину, створить зручності для інвесторів – як цілком нових, сторонніх, так і тих, що давно мешкають в Європі, але ідентифікують себе як буковинці. Серед способів залучення такої категорії інвесторів – спеціальні туристичні програми і маршрути, сприяння у створенні індустріальних парків, - заявив голова обласної ради.

Керівник представницької влади Буковини звернув увагу і на спільні проекти з Евросоюзом:

- За тиждень-два матимемо робочу зустріч у Сучаві за участі представників облради і Служби автомобільних доріг краю. Йдеться, зокрема, і про транскордонний проект нашої обласної та Сучавської повітової рад щодо будівництва 2,5 км під’їзних шляхів до пунктів пропуску «Шепіт» та «Ізвоареле Сучевей» по обидва боки кордону, який успішно пройшов ІІ етап оцінювання. Також обговоримо грант, який буде втілювати Чернівецька міська дитяча лікарня.

Присутній у Сучаві депутат Чернівецької міської ради Артур Мунтян розповів про перспективи розвитку прямого авіасполучення з Німеччиною:

- Під час офіційної розмови з депутатом і екс-президентом Генеральної ради округу Швабія Юргеном Райхертом говорили про можливості відкриття подібних рейсів і з Чернівців. У ході нашого діалогу я наголосив на широких перспективах співпраці, які відкриваються завдяки авіасполученню між німецькими аеропортами і Міжнародним аеропортом Чернівці ім. Леоніда Каденюка. Про результати цих перемовин повідомлю згодом, – підкреслив Артур Мунтян.

(pr)