Press "Enter" to skip to content

Кернес просить Каспрука підтримати мирне врегулювання на Сході

Міський голова Харкова Геннадій Кернес звернувся до мера Чернівців Олексія Каспрука з проханням підтримати звернення до Президента щодо питання мирного врегулювання конфлікту на Сході. Про це, посилаючись на інсайдерські джерела в Чернівецькій міській раді, повідомляє телеканал «Чернівецький промінь».

«Протягом останніх тижнів у багатьох містах країни, в тому числі й у Харкові, були організовані та проведені акції «Hі капітуляції». Низка обласних та міських рад, зокрема, у Луцьку, Львові, Полтаві, Кропивницькому та інших містах, звернулися до Президента Володимира Зеленського щодо недопущення реалізації «Формули Штанмайера».

Деякі безвідповідальні політики відразу заголосили: ««Формула Шатнмайєра» капітуляція!» і почали лякати третім Майданом. Вони прагнуть війни, аби знову ділити українців на патріотів та «зрадників» чи «сепаратистів». Вони навмисно вводять українців в оману, переконуючи громадян, що мир «Формулою Штанмайєра» дорівнює здачі державності та капітуляції», – йдеться у зверненні.

Каспрук доручив виконання цього звернення секретарю міської ради Василю Продану.

Чи буде звернення розглядатися на пленарному засіданні Чернівецької міської ради поки невідомо.

Нагадаємо, раніше депутати не підтримали звернення по цьому питанню. Автором проекту рішення був керівник фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Василь Максимюк. Проект рішення кілька разів виносили на голосування, але необхідних голосів він не набрав.

Повний текст звернення публікуємо нижче.