Press "Enter" to skip to content

Каспрук отримав 50 тисяч матеріальної допомоги. Прості чернівчани по 250

Мер Чернівців Олексій Каспрук у березні отримав зарплати та виплат на суму понад 100 тисяч гривень. Про це повідомив депутат міської ради Андрій Брязкало, посилаючись на офіційну відповідь Ратуші на депутатський запит.

Окрім власне зарплати, яка становила більше 50 тисяч гривень, Олексій Каспрук у березні отримав таку ж суму матеріальної допомоги. Більше 50 тисяч гривень меру виплатили на вирішення соціально-побутових питань. Всього ж у березні міський голова отримав 100 тисяч 492 гривні.

Андрій Брязкало обурюється, що мер отримує матеріальну допомогу в розмірі понад 50 тисяч гривень саме в розпал епідемії коронавірусу. Адже нещодавно 10 тисячам чернівчанам, які під час карантину залишились без засобів існування, виділили всього по 250 гривень матеріальної допомоги на закупку продуктів.

«Мер міста не повинен отримувати маленьку заробітню плату. Напишу більше: керівники і топ-менеджери мають отримувати велику і достойну оплату праці, якщо ми очікуємо від них ефективної роботи. Але допомога мерові Чернівців у березні, в самий розпал епідемії, в розмірі 50 261 грн.! Це не жарт?», — написав Андрій Брязкало на своїй сторінці в мережі «Facebook».

Загалом, разом з усіма виплатами, мер за 3 місяці отримав майже півмільйона гривень.

Нагадаємо, нещодавно у Ратуші розгорівся скандал, після того як один із заступників Каспрука та деякі працівники міськради через фінансову, кризу пов’язану з коронавірусом, публічно відмовилися від частини премії. У відповідь мер написав заступнику, що той не має мізків та присоромив перед колегами, зазначивши, що через нього усі залишаться без премій.