Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян: Зі Святим Письмом на Україну очікує достойне майбутнє

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до краян, які 16 травня зібралися у Церкві «Благодать» Християн Віри Євангельської в Чернівцях, щоб відсвяткувати День Біблії.

«Уже три роки поспіль ми відзначаємо День Біблії – свято, яке було започатковане з ініціативи керівника благодійного фонду «Живи Буковино» Василя Бербеки. Вважаю, що це – надзвичайно гарне свято, адже Біблія – це Книга, у якій ми завжди можемо знайти слова Ісуса Христа, який дав нам надію на спасіння та вічне життя. Більше того, ті держави, що свого часу визнали та взяли за основу християнські цінності, досягли чималого успіху та розвитку. Тому вірю, що якщо українці сповідуватимуть принципи, закладені у Святому Письмі, та берегтимуть християнські цінності, на Україну очікує достойне майбутнє», – наголосив Іван Мунтян.

Посадовець додав, що Буковина завжди славилася своєю культурою і традиціями, а також ініціативами, які виникали на регіональному рівні, а згодом отримували загальнодержавний та світовий статус. «Прикладом тому є День вишиванки, започаткований у Чернівцях у 2006 році. Тому щиро сподіваюся, що вже у недалекому майбутньому День Біблії святкуватимуть на всій території України», – відзначив голова обласної ради.

За вагомий особистий внесок в утвердження у суспільстві морально-духовних цінностей Іван Мунтян відзначив директора благодійного фонду «Живи Буковино» Василя Бербеку подякою Чернівецької обласної ради, а його активних членів – Леоніда Загарюка та Олега Бербеку – почесними грамотами. Керівник представницької влади краю також вручив дипломи про перемогу лауреатам ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2019».

(pr)