Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян вшанував пам’ять жертв Білокриницької трагедії

Світлу пам’ять безвинних жертв комуністичного режиму, які загинули від рук сталінських катів у 1941 році в урочищі Варниця неподалік села Біла Криниця Глибоцького району вшанував разом із представниками влади, громади та духовенства голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 1 квітня.

«Сімдесят вісім років тому наші краяни, в тому числі літні люди, жінки та діти, зустріли тут наглу смерть лише тому, що хотіли об’єднатися зі своїми близькими та рідними, за те, що хотіли як і раніше ходити до церкви, молитися Богові та розмовляти рідною мовою. З того часу політика Росії не змінилася.

Сьогодні російські загарбники знову вбивають кращих синів та доньок українського народу, тероризують мирне населення та намагаються роз’єднати наш народ і нашу державу. Щоби не допустити цього, усі ми повинні довіку пам’ятати про жахливу трагедію 1 квітня 1941 року і робите усе залежне, аби подібний злочин проти людяності ніколи не повторився», – наголосив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до учасників скорботного зібрання.

(pr)