Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян відповів Каспруку на провокацію

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян на сесії різко розкритикував огульні звинувачення міського голови Олексія Каспрука щодо начебто незаконних намірів крайового парламенту розпоряджатися землею, яка належить територіальній громаді Чернівців.

Питання стосувалось земельної ділянки на вулиці Вашківській. Землю «Облшкірвендиспансеру» планували передати центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. А на їхній ділянці, що на вулиці Челябінській, оголосити інвестиційний конкурс на будівництво житлового масиву, в тому числі і для учасників АТО.

Заяви Каспрука Іван Мунтян назвав спробою набрати політичні бали і дестабілізувати ситуацію в області, тож закликав його не вводити людей в оману. «Є велике прохання: не вводити людей в оману та не робити між людьми ворожнечу. Ми приймали завжди лише ті рішення, які є на користь людей. Усі рішення, які примаються у цьому залі, і в цій каденції приймаються достатньо прозоро та публічно. Якщо мова йде про земельні ділянки, то обласна рада жодного квадратного метра ще нікому не передавала у власність чи в оренду», – заявив Мунтян.

Голова крайової влади закликав чернівчан не зважати на провокації Каспрука, який не може навести лад в міській раді і взявся зараз повчати обласну. «Ми не повинні йти на провокації. А в даному випадку йде мова і про міського голову, який не розібрався у своїй раді, і увесь час тільки провокує конфлікти. Але він уже вирішив керувати і обласною радою», – заявив голова крайового парламенту Буковини.

Щоб не збурювати громадськість, яка дезорієнтована заявами Каспрука, на погоджувальній раді прийняли рішення зняти земельні питання з розгляду на довивчення. А щоб не було сумнівів у прозорості прийнятті рішень, Іван Мунтян зазначив, що в облраді проведуть відкрите засідання профільних комісій, на яких усі охочі буковинці зможуть долучитись до обговорення цих питань.

«Новини Буковини»