Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян розкритикував бюрократію, що гальмує ремонтно-будівельні роботи в області

21 березня голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян провів засідання колегії Чернівецької обласної ради, учасники якого розглянути питання «Про підсумки виконання зведеного бюджету області за 2018 рік», а також визначили дату проведення чергової сесії обласної ради та погодили проект порядку денного її пленарного засідання. Так, члени колегії заслухали та обговорили інформацію директора департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Анжели Дякової про підсумки виконання зведеного бюджету області за 2018 рік.

«Вкотре хотів би зазначити, що процедура затвердження переліку доріг місцевого значення, які потребують першочергового ремонту, та переліку об’єктів соціально-економічної інфраструктури, реконструкція яких відбувається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, є занадто бюрократичною та довготривалою у часі. Це у свою чергу викликає значну затримку у проведенні тендерних процедур та не дозволяє вчасно розпочати ремонтно-будівельні роботи.

Якщо не помиляюся, минулого року зазначені переліки були затверджені лише в липні та в кінці червня й лише після цього були оголошені тендери. Відповідно, аби забезпечити максимально ефективне використання бюджетних коштів та дотримання усіх нормативів під час виконання ремонтно-будівельних робіт, пропоную депутатам обласної ради звернутися до Кабінету Міністрів України щодо спрощення цих процедур», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання під час обговорення зазначеного питання.

Відтак, члени колегії прийняли рішення про скликання 30-ї сесії Чернівецької обласної ради 27 березня об 11:00, а також обговорили та погодили проект порядку денного її пленарного засідання.

(pr)