Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян привітав медичну еліту Буковини

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися 13 червня у приміщенні палацу «Академічного» Буковинського державного медичного університету за участі представників медичної спільноти краю. Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав медичну еліту Буковини з прийдешнім професійним святом.

«Насамперед хотів би подякував буковинським медикам за без перебільшення подвижницьку працю, за врятовані людські життя та збережене здоров’я сотень тисяч наших краян. Також дякую вам за те, що незважаючи на далекі від ідеальних умови праці та низьку заробітну плату ви не покидаєте Україну в пошуках кращого життя. Окрема подяка – тим медпрацівникам Буковини, які ризикуючи здоров’ям і життям, виконують свій професійний обов’язок у зоні бойових дій на Сході України», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Посадовець наголосив на тому, що досвідчений медичний персонал закладів охорони здоров’я та представники медичної наукової спільноти краю є гордістю Буковини, її візитною карткою в Україні, Європі та світі. «Поважні представники медичного загалу області успішно поєднують плідну лікарську практику, наукову та викладацьку діяльність з представленням інтересів буковинців у місцевих радах усіх рівнів, зокрема, й в обласній. Напевне, саме тому охорона здоров’я є чи не одним із найважливіших пріоритетів у роботі обласної ради цього скликання», – додав голова крайового парламенту Буковини.

Кращих представників медичної спільноти області Іван Мунтян нагородив почесними відзнаками «За заслуги перед Буковиною» та почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

(pr)