Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян обговорив медичну реформу з австрійськими фахівцями

На Буковину завітала делегація Віденської університетської клініки на чолі з відомим судинним хірургом, професором Крістофом Ноймаєром. Цей заклад є одним із найсучасніших медичних центрів Європи. Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів зустріч із гостями з Відня та обговорив низку питань, серед яких запровадження медичної реформи в області, а також потенційну співпрацю.

"Розповів пану Ноймаєру про те, що нині в Україні триває медична реформа, яка має за мету наблизити українські стандарти надання медичної допомоги та медичних послуг до європейських. Відповідно, і на Буковині ми спільними зусиллями влади, громади та медичної спільноти нашого краю поступово змінюємо ситуацію у галузі охорони здоров’я на краще.

Приємно було почути, що пану Крістофу та його колегам відомо про досягнення та професійні здобутки буковинських лікарів та науковців. Відповідно, висловив сподівання на те, що сьогоднішній візит стане початком гарної співпраці між фахівцями Віденською університетською клінікою та наших обласних комунальних лікувальних установ", - ідеться в повідомленні голови обласної ради.

(pr)