Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян обговорив децентралізацію з мером Києва Віталієм Кличком

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян 7 липня відвідав Петрівський ярмарок. Посадовець зустрівся з київським міським головою Віталієм Кличком, який разом зі своїм братом Володимиром завітав до столиці Буковини, аби поспілкуватися з її мешканцями.

- Обговорили хід децентралізації та передачі органам місцевого самоврядування належних їм повноважень, - розповів деякі подробиці зустрічі Іван Мунтян. - За словами Віталія Кличка, ця реформа почала буксувати, коли справа дійшла до передачі місцевим радам реальних владних повноважень, від яких залежить подальший розвиток та якість життя жителів територіальних громад. Поки, як колись сказав перший Президент України Леонід Макарович Кравчук, маємо те, що маємо…

- Принагідно відвідали декілька локацій Петрівського ярмарку у середмісті Чернівців. Побажав Віталію Володимировичу подальших успіхів та нових перемог. «Просто не буде», – сказав він, на що я відповів, що у політиці, як в спорті: запорукою перемоги є віра у власні сили та підтримка людей!

(pr)