Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян: «Ми не допустимо, щоб у нас вкрали перемогу»

Керівник виборчого штабу Юлії Тимошенко та голова Чернівецької обласної організації ВО «Батьківщина» Іван Мунтян у програмі «Майдан» Василя Забродського розповів про те, як будуть захищати результати виборів, боротись з брудними технологіями, спробами фальсифікацій та провокацій з боку опонентів.

За його словами, опоненти активно застосовують різноманітні технології, поливають брудом кандидатів та влаштовують провокації. Але організатори та замовники подібних технологій підставляють людей, адже за будь-які порушення доведеться відповідати перед законом.

«Мені дуже шкода тих людей, які є виконавцями брудних технологій та провокацій, адже організатор підставляє людей та не думає про те, що буде з тією людиною завтра. Держава довела людей до зубожіння і, на жаль, для них ці копійки важливі. І, звісно, в той момент вони не думають про правові наслідки».Голова Чернівецької обласної ради також застеріг членів дільничних виборчих комісій від спроб фальсифікацій та порушень.

«Я звертаюсь до всіх членів комісій, незалежно від того якого кандидата вони представляють: не потрібно йти на якесь порушення та фальсифікації, бо буде і відеонагляд за процесом виборів, і будь-яке порушення буде фіксуватись. Відповідно, член комісії, який піде на це, буде відповідати за законом. І, звісно, ми не хотіли б, щоб людина постраждала за 1000 гривень, чи скільки їй пропонують за це», - заявив голова обласної організації ВО «Батьківщина».

Проте керівник виборчого штабу Юлії Тимошенко переконаний, що їм вдасться не тільки не допустити фальсифікацій, а й захистити свої голоси.

«Ми боремось за захист голосів, і зробимо все для того, щоб волевиявлення українців було захищено. І цього разу ми не допустимо, щоб у нас вкрали перемогу», - заявив Іван Мунтян.