Press "Enter" to skip to content

Іван Мунтян: Мер має взяти лопату і працювати на Хотинській, а не розповідати казки!

Під час спільного засідання щодо критичної ситуації, що склалась на вулиці Хотинській, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян розкритикував діяльність чернівецького міського голови Олексія Каспрука. На думку керівника крайового парламенту Буковини Каспрук, замість реальних дій, покликаних на вирішення проблемного питання з ремонтом вулиці Хотинської, займається політикою.

«Хотілось щоб ми побачили конкретну роботу не лише від людей, які відповідають за це безпосередньо, але й від пана Каспрука, як міського голови. Замість того щоб він займався реальною роботою по місту, він займається політикою. І це означає, що це є злочин проти жителів міста.

Цю проблему повинен вирішувати особисто міський голова, а не шукати проблеми, там де вони не шукаються. Він особисто повинен взяти лопату і сидіти там разом з чернівчанами, допоки ці питання не вирішаться, а не розповідати усім казки!», – зазначив у своєму виступі Іван Мунтян.

Нагадаємо, що активісти з вулиці Хотинської погрожують повністю перекрити рух вулицею, якщо влада не розпочне ремонт ремонт. Вартість реконструкції становить приблизно 195 мільйонів гривень, яких у бюджеті міста немає. Оскільки Хотинська виконує роль об’їзної і нею їздить великогабаритний транспорт, депутати міськради звернулись до Кабміну з проханням виділити ці кошти.

Народний депутат Оксана Продан як представник міжфракційної групи «Буковина» разом з активістами домоглась у Міністерстві інфраструктури перерозподілу коштів, але на останнє засідання Уряду це питання так і не потрапило. Обурені мешканці вулиці оголосили про безстрокове перекриття Хотинської з 24 червня.

«Новини Буковини»(pr)