Press "Enter" to skip to content

Голова обласної ради привітав учасниць конкурсу «Краса в погонах» серед жінок-поліцейських

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян з приємністю привітав організаторів, учасниць та вболівальників благодійного конкурсу «Краса в погонах» серед жінок-поліцейських.

- Упевнений, що внутрішня сила та непересічна краса конкурсанток не залишила байдужими нікого з глядачів. І ще прекрасніше, що усе дійство творилося не лише задля розваги: особливо приємно, що конкурс також благодійний. Я завжди з великою повагою ставлюся до доброчинців та доброчинної діяльності. Тож щиро вірю, що спільними зусиллями та з Божою допомогою ми наблизимо нашу землячку Марину Гуцуляк до якнайскорішого одужання! Нагадаю, що для неї сьогодні збирали кошти, і кожен охочий також може допомогти Марині та переказати кошти на дороговартісне лікування, - сказав Іван Мунтян.

Від імені крайової представницької влади, від колег - депутатів Чернівецької обласної ради, та, звісно ж, від себе особисто побажав усім учасницям конкурсу самих лише перемог – у житті, службовій кар’єрі та доброчинності.

20 вересня у Чернівцях вперше відбувся конкурс краси й професійної майстерності серед жінок-поліцейських. За корону переможниці боролися 19 представниць структурних і територіальних підрозділів буковинської поліції.

Ініціатором конкурсу виступило Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області. Мета заходу – показати багатогранність жінок-поліцейських, які гармонійно поєднують жіночність, освіченість і високий рівень професіоналізму, а також популяризувати професію поліцейського.

(pr)