Press "Enter" to skip to content

Голова Чернівецької обласної ради виступив за конституційну реформу

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян у вітальному слові до учасників урочистих зборів, що відбулися 27 червня в обласній філармонії, наголосив, що конституційна реформа допоможе Україні дати відповідь на непрості виклики сьогодення.

«23 роки тому Верховна Рада прийняла основний закон нашої держави, який став надійним фундаментом для розбудови України. Разом з тим, нині, у XXI столітті перед нашим народом та нашою державою постали нові непрості виклики, які вимагають адекватної відповіді. Дати таку відповідь без проведення реформ в усіх сферах життєдіяльності нашої держави, в тому числі конституційної, неможливо в принципі. Впевнений, що внесення змін до Конституції України уможливить досягнення Україною тих цілей, за які століттями боролися наші предки та герої нашої держави», – відзначив керівник представницької влади нашого краю.

Відтак, з нагоди прийдешнього державного свята Іван Мунтян нагородив найдостойніших краян почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», почесними грамотами та годинниками, а також відзнакою обласної ради «Добро. Благодійність. Милосердя».

(pr)