Press "Enter" to skip to content

Чернівецький навчально-виховний комплекс «Соломон» відзначив 5-ту річницю роботи

18 квітня у Чернівцях відбулись урочистості з нагоди 5-ї річниці від дня заснування Чернівецького навчально-виховного комплексу «Соломон». На урочистостях в обласному центрі «Юність Буковини» виступив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«За ці 5 років, окрім очевидних здобутків у навчальному процесі, колективу навчально-виховного комплексу «Соломон» вдалося зробити найголовніше: закласти надійну основу для становлення та подальшого розвитку особистостей усіх своїх вихованців, а саме – прищепити їм одвічні християнські цінності та зміцнити їхню віру в Господа нашого Ісуса Христа. Адже саме віра в Бога є запорукою як персонального успіху кожної людини, так і запорукою успіху цілих народів та держав. Лише з вірою у Господа можна досягнути найвищих висот та звершень», – відзначив посадовець.

За значний особистий внесок у розвиток освіти Буковини, навчання і виховання дітей та молоді Іван Мунтян нагородив директора благодійної організації «Фонд освітнього розвитку суспільних ініціатив», засновника НВК «Соломон» Івана Чернушка та президента Буковинської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Івана Завадюка почесними відзнаками обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Директора НВК «Соломон» Аллу Гайсан керівник представницької влади краю відзначив почесною грамотою та годинником Чернівецької обласної ради.

(pr)