Press "Enter" to skip to content

Чернівецька організація «Опозиційної платформи – за життя» повернулася зі всеукраїнського з’їзду

Чернівецька команда «Опозиційної платформи – за життя» під керівництвом голови обласної організації політичної партії Володимира Кедя взяла участь у Всеукраїнському надзвичайному з’їзді.

Учасники з’їзду заслухали звіт керівництва про те, що вже напрацьовано, які плани на найближчу перспективу. Делегатами з’їзду була прийнята резолюція, яка закликає до об’єднання всіх опозиційних політиків країни.

«Одне з основних завдань нашої команди  – об’єднати всі опозиційні сили заради миру та економічного відновлення України. Політики повинні згуртуватися і нарешті почати працювати на благо українського народу. Саме до цього і закликали наші лідери під час Всеукраїнського з’їзду», – зазначив голова обласної організації «Опозиційної платформи – за життя» Володимир Кедь.

Під час з’їзду делегати одноголосно підтримали кандидатуру Юрія Бойка на виборах Президента України.

«Засновник «Опозиційної платформи – за життя» Вадим Рабінович, знявши свою кандидатуру з виборчих перегонів, продемонстрував, що для лідерів нашої політичної сили на першому місці добробутукраїнського народу, а не власні амбіції. Рейтингові кандидати в президенти від «Опозиційної платформи – за життя» Вадим Рабінович та Юрій Бойко показали на власному прикладі, що вміють по-європейськи домовлятися та приймати рішення на користь країни», – додав Володимир Кедь.

(pr)