Press "Enter" to skip to content

Бурбак намагався підкупити виборців у церкві на Заставнівщині? (відео)

13 липня в мережі «Facebook» з’явився запис зустрічі довіреної особи кандидата в народні депутати по 204 Максима Бурбака в одній із церков Заставнівського району. Представник Бурбака приїхав у село Вікно до церкви, де передав церковній громаді від Максима Бурбака 20 тисяч гривень та попросив підтримати на виборах до парламенту лідера парламентської фракції «Народний фронт».«Я до вас приїхав не з пустими руками, Максим Юрійович передав 20 тисяч гривень на церкву, я зараз дам в касу церкви, і хотів би попросити про підтримку Максима Юрійовича на виборах», - говорить на початку аудіозапису людина, яку джерела називають Юрієм Українцем.

Потім людина на аудіозапису довго розповідала про заслуги Максима Бурбака і про те, що він зробив для районів 204 виборчого округу. А в кінці закликав переконати усіх рідних, близьких та сусідів голосувати за Бурбака.

«Я з ним часто спілкуюсь, він досить хороша людина і усім допомагає. Тому підтримайте будь ласка його, вдома поспілкуйтесь з своїми рідними, сусідами, близькими, щоб дійсно підтримали його і він залишився нашим депутатом», - підсумував у кінці свого виступу чоловік, якого джерела називають Юрієм Українцем.

В поліції відреагували на цей аудіозапис та відкрили кримінальне провадження. Як повідомив т.в.о. керівника Заставнівського відділення поліції ГУ Нацполіції в Чернівецькій області Сергій Кушнір, за фактом ймовірного підкупу виборців відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 160 Кримінального кодексу (Підкуп виборця). Санкції статті передбачають покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Пізніше в мережі «Facebook» опублікували відео, на якому директор Заставнівського територіального центру соціального обслуговування Лілія Семенюк заносить до церкви ще 20 тисяч гривень від Максима Бурбака.«Новини Буковини»