Press "Enter" to skip to content

Буковинські депутати помірялись силами на спортивних змаганнях

12 травня на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» відбулась обласна спартакіада серед депутатів рад усіх рівнів Чернівецької області, участь у якій взяло понад 60 буковинських народних обранців. Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив представницькі спортивні змагання – обласну спартакіаду серед депутатів місцевих рад Буковини.

Посадовець відзначив, що уже традиційно цієї травневої пори депутати рад усіх рівнів краю збираються на спортивній арені ФОК «Олімпія» для того, аби помірятися силами не в політиці, а у спорті. Іван Мунтян додав, що спортивні змагання дуже нагадують політичну боротьбу, особливо бажанням здобути перемогу. Водночас, висловив впевненість у тому, що сьогодні переможе дружба та взаєморозуміння.

«Наголосив, що пишаюся спортивними здобутками буковинських депутатів, які регулярно здобувають призові місця та перемоги на відповідних змаганнях всеукраїнського рівня. Побажав міцного здоров’я, наснаги та гарної спортивної форми», – розповів Іван Мунтян. – «Прищеплюю любов до спорту та здорового способу життя у свого найменшого синочка Іванка з малого».

Відтак разом із титулованим депутатом обласної ради Іваном Гешком, золотим голосом Буковини Михайлом Грицканом та керівником обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Георгієм Мазурашу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав учасників традиційного Бігу миру, що сьогодні відбувся у середмісті Чернівців.

Вшанувавши пам’ять усіх, хто віддав своє життя за наш мир та спокій, посадовець зазначив, що започаткована 5 років тому спортивна ініціатива з року в рік збирає все більше прихильників та учасників. За словами Івана Мунтяна, це не може не тішити, адже здоровий спосіб життя, зайняття фізкультурою та спортом є надійною запорукою здоров’я нації.

(pr)