Press "Enter" to skip to content

Буковинська «Батьківщина» заявила про провокації проти партійців

Цього тижня на телефони партійців Чернівецької обласної організації ВО «Батьківщина» почали надходити дзвінки від шахраїв, які начебто проводять опитування, а в процесі провокують на розмови про якісь незаконні виплати і вимагають зізнань. Про це повідомляє прес-служба обласного осередку партії.

За інформацією одного із партійців, йому телефонувала дівчина, звернулася до нього на ім’я, по батькові і представилася працівницею «Опори». Запитала, чи зручно йому говорити, а далі почала ставити питання з «опитування». Цікавилася, чи збирається він іти на вибори і за кого має намір голосувати. На відповідь, що «за Юлію Тимошенко», перейшла «в наступ».

Зненацька почала питати, чи відомо йому про кримінальну відповідальність за підкуп голосів, і вже зовсім несподіваним стало питання «Хто дав вам тисячу гривень?» Далі були вимоги «зізнатися в усьому», назвати «того, хто дав гроші – і тоді вам нічого за це не буде», погрози, що «вся розмова записується». Коли обурений активіст (член партії від 2004 року) запитав, що собі дозволяють такі додзвонювачі, трубку кинули…

Від початку тижня є вже кілька таких випадків. Згаданий партієць зафіксував телефонний номер, з якого йому надійшов цей хуліганських дзвінок, і звернувся до правоохоронних органів.

Чернівецька обласна організація партії ВО «Батьківщина» заявляє про те, що партійці готові давати гідну відсіч будь-яким провокаціям. Водночас, провокації, спрямовані проти партійців і кандидата на пост Президента від нашої політичної сили, насамперед можуть вплинути на свободу волевиявлення пересічних громадян. Якщо подібний дзвінок отримає просто прихильник ВО «Батьківщина» - не активіст, не партієць, не досвідчений і загартований роками жорсткої опозиції – то він просто злякається і або не піде на вибори взагалі, або злякається голосувати за кандидата, через якого йому можуть погрожувати чи переслідувати.

Чернівецька обласна організація партії ВО «Батьківщина» вкотре заявляє, що не займається підкупом виборців, не проводить проплачених мітингів і діє суто в рамках чинного законодавства. Закликаємо до чесної боротьби.

(pr)