Press "Enter" to skip to content

Брати Клички приїхали в Чернівці, щоб підтримати Оксану Продан на виборах до парламенту

7 липня Віталій і Володимир Клички відвідали Форум «Відверта розмова з братами Кличко про #перемогу», на якому зібралися підприємці, активісти, депутати. Після цього брати Кличко відвідали Петрівський ярмарок і зробили спільне фото з усіма охочими на відкритій зустрічі на площі Пресвятої Марії.

Віталій Кличко розповів, що з народним депутатом Оксаною Продан він пройшов «вогонь, воду і мідні труби». За словами київського міського голови, вона багато зробила у парламенті для місцевого самоврядування, і він хоче, аби її обрали у наступний парламент.

«Я готовий допомагати Оксані Продан змінювати Чернівці – залучати кошти у місто, оновлювати інфраструктуру, запускати швидке сполучення Чернівців з Києвом, Львовом, Одесою, іншими містами України і світу», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва повідомив, що за час його роботи бюджет столиці зріс з 18 до 60 млрд грн. У цьому році в Києві буде відремонтовано 1 тис км доріг. Запускають багато нових проектів, таких як «Карта киянина», «Єдиний квиток» та ін.

У свою чергу, Володимир Кличко поділився досвідом перемог у спорті та бізнесі. Наразі він читає лекції в швейцарському університеті Санкт-Галлена і в американському Гарварді, нещодавно написав книгу.

«Дякую братам Кличко за підтримку! Разом ми зможемо здобути багато перемог для Чернівців та України. Головне – зробити правильний вибір і сформувати дієвий склад парламенту», – зазначила Оксана Продан.

(pr)